66. Krajina I.
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list 24 x 33 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč