V zimě

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1983
Šířka: 29 cm, výška: 21 cm, rámování: 29 x 36 cm

Konec dražby: 22.07.2019 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč