8. Na Fučíku

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 26,,5 cm, rámování: 36,5 x 46 cm

Konec dražby: 29.03.2022 20:07 SELČ

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 3d 20h 38m 47s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč