8. Na Fučíku
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 26,,5 cm, rámování: 36,5 x 46 cm
Konec dražby: 29.03.2022 20:07 SELČ
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
800 Kč | 29.3.2022 19:48:49 |