U ohně

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Šířka: 43 cm, výška: 30 cm, rámování: 34 x 47 cm

Konec dražby: 22.07.2019 19:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč