Dostihy

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1976
Šířka: 31 cm, výška: 18 cm, rámování: 28 x 40,5 cm

Konec dražby: 22.07.2019 19:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč