17. Kubistické zátiší

Autor: Emil Filla
(1882 Chropyně - 1953 Praha)

dřevoryt na kartonu, signováno vpravo dole, datováno 13, zaskleno
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1913
Šířka: 17 cm, výška: 13 cm, rámování: 23 x 30 cm

Konec dražby: 24.09.2017 18:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč