2. Hlava
Autor: Emil Filla
(1882 Chropyně - 1953 Praha)
Patinovaná sádrová plastika, signováno a datováno. Pravděpodobně pozdější.
Datace: 1935
Výška: 54 cm, hloubka: 52 cm, délka: 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč