2. Hlava

Autor: Emil Filla
(1882 Chropyně - 1953 Praha)

Patinovaná sádrová plastika, signováno a datováno. Pravděpodobně pozdější.
Datace: 1935
Výška: 54 cm, hloubka: 52 cm, délka: 41 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:00 SEČ

Zbývá: 11d 4h 33m 25s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč