23. Autoportrét

Autor: Emil Filla
(1882 Chropyně - 1953 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 3/50, paspartováno, zaskleno, orámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1934
Šířka: 24 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 63 x 51 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:14 SEČ

Zbývá: 10d 13h 18m 11s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč