Postava ženy

Autor: Emil Filla
(1882 Chropyně - 1953 Praha)

Bronzová plastika, signováno na plintě se jménem litce: K. Barták - Praha XI. Datováno 1935. Podstavec z mramoru, celková výška 43 cm, pravděpodobně pozdější odlitek
Materiál: bronz/mramor, datace: 1935
Výška: 40 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč