Krajina

Autor: Emil Filla
(1882 Chropyně - 1953 Praha)

Signováno vlevo dole, papír mírně vysvícen, rámováno, zaskleno, paspartováno, přiložen posudek
Technika: akvarel, datace: 1929
Šířka: 40 cm, výška: 24 cm, rámování: 49 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.08.2021 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč