107. Krajina
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 44 cm, rámování: 54 x 73 cm
Konec dražby: 17.04.2023 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč