19. Kytička z podzimu

Autor: Zdeňka Zatloukalová - Kalinová
(.)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1987
Šířka: 27 cm, výška: 27 cm, rámování: 39,5 x 39,5 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:12 SELČ

Zbývá: 20d 8h 0m 28s

Vyvolávací cena: 800 Kč