1. Dolní náměstí v Olomouci
Autor: Miroslav Ketman
(1927 Spytihněv - 1965 Olomouc)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 96 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 110 cm
Konec dražby: 16.04.2019 19:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč