Dolní náměstí v Olomouci

Autor: Miroslav Ketman
(1927 Spytihněv - 1965 Olomouc)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 96 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 110 cm

Konec dražby: 16.04.2019 19:30

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč