Punta Arenas

Autor: Alberto Lobos
(1892 Rancagua, Chile - 1925)

signováno, datováno vpravo dole, plátno volně zaskleno
Technika: olej na plátně, datace: nečitelná
Šířka: 28 cm, výška: 23 cm, rámování: 25 x 31 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 18:44

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč