Krajina

Autor: František Horký
(1907 Praha - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 45 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč