Kopání brambor

Autor: František Horký
(1907 Praha - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 45 x 61 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč