32. Husopaska

Autor: František Horký
(1907 Praha - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 60 cm

Konec dražby: 05.03.2019 20:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč