Zátiší s hroznem

Autor: František Leták
(1949 Ústí nad Labem)

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 51 cm

Konec dražby: 05.03.2019 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč