8. Kytice

Autor: Emanuel Prüll
(1896 Praha - 1980 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno v původním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 79 cm, rámování: 97 x 77 cm

Konec dražby: 28.01.2019 18:26

Zbývá: 7d 20h 26m 25s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč