183. Barevná kompozice

Autor: Andrej Bělocvětov
(1923 Praha - 1997 Praha)

signováno vlevo nahoře,na reversu pozůstalostní razítko
Technika: olej na překližce
Šířka: 24 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 34 cm

Konec dražby: 05.12.2017 21:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč