229. Pohled na domy
Autor: Andrej Bělocvětov
(1923 Praha - 1997 Praha)
signováno uprostřed dole, razítko o původu díla na reverzu, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 19,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 51 x 44
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.03.2024 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč