PF 95

Autor: Andrej Bělocvětov
(1923 Praha - 1997 Praha)

Signováno vpravo dole
Datace: 1994
Šířka: 29 cm, výška: 9,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 30.11.2021 19:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 100 Kč