108. Jelen
signováno Klabava
Technika: plastika, materiál: kov
Výška: 36 cm, hloubka: 16 cm, délka: 36 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.12.2018 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč