Dům u jezera
Autor: Jaroslav Krcal
(1921 Studánka - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno v liště s pravým zlatem.
Technika: tempera, datace: 1958
Šířka: 58 cm, výška: 40 cm, rámování: 66 x 82 cm
Konec dražby: 15.08.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč