Akty 2 kusy

Autor: Ida Holzingerová-Čálková

původní suché jehly, paspartováno, zaskleno, signováno
Technika: suchá jehla na kartonu, datace: 1937
Šířka: 15 cm, výška: 19 cm, rámování: 34 x 26,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.01.2020 21:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč