44. Karlův most
Autor: Ida Holzingerová-Čálková
signováno, datováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.03.2019 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč