121. Chalupy

Autor: Antonín Hudeček

signováno vpravo dole tužkou, na reversu autorské označení místa. konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Zaskleno. Rámováno v původním zlaceném blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 45 cm, rámování: 62 x 77 cm

Konec dražby: 19.07.2021 21:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč