121. Chalupy
Autor: Antonín Hudeček
signováno vpravo dole tužkou, na reversu autorské označení místa. konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Zaskleno. Rámováno v původním zlaceném blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 45 cm, rámování: 62 x 77 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč