13. Z Tater

Autor: Antonín Hudeček
(1972 Ředhošť, Mšené-lázně (Litoměřice) - 1942 Častolovice, Rychnov nad Kněžnou)

signováno a datováno vpravo dole, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu, datace: 1925
Šířka: 46,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 45 x 57,5 cm

Konec dražby: 28.01.2019 18:41

Zbývá: 7d 20h 38m 6s

Vyvolávací cena: 8 000 Kč