Portrét chlapce

Autor: Jan Dostál
(1921 Litomyšl - ?)

signováno, datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1945
Šířka: 27 cm, výška: 37 cm, rámování: 51 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2019 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč