Ve lhotě - Chrudim

Autor: Rudolf Linhart
(1885 Chrudim - 1968 Chrudim)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1931
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 38 x 49,5 cm

Konec dražby: 19.07.2021 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč