Výhled do kraje

Autor: Rudolf Linhart
(1885 Chrudim - 1968 Chrudim)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 34 cm, rámování: 39,5 x 49 cm

Konec dražby: 20.07.2021 21:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč