Pohled na Sv. Mikuláše

Autor: Jan Rajlich
(1920 Dírná (Tábor) - 2016 Brno)

signováno, datováno vpravo dole
Technika: litografie na kartonu, datace: 1958
Šířka: 29 cm, výška: 42 cm, rámování: 48,5 x 36 cm

Konec dražby: 05.03.2019 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč