56. Pohled na Sv. Mikuláše
Autor: Jan Rajlich
(1920 Dírná (Tábor) - 2016 Brno)
signováno, datováno vpravo dole
Technika: litografie na kartonu, datace: 1958
Šířka: 29 cm, výška: 42 cm, rámování: 48,5 x 36 cm
Konec dražby: 05.03.2019 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč