86. Vesnička v krajině
Autor: Jan Rajlich
(1920 Dírná (Tábor) - 2016 Brno)
Signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 14 cm, rámování: 30 x 44 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč