182. Most u Roštejna
Autor: Antonín Václav Slavíček
(1895 Rozseč - 1938 Zlín)
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, kresba byla vystavena roku 1932 na VIII. výstavě v Telči
Technika: kombinovaná technika, datace: 1932
Šířka: 23 cm, výška: 15 cm, rámování: 33 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč