109. Historická fotografie
zaskleno, paspartováno, rámováno
Šířka: 24 cm, výška: 17 cm, rámování: 29,5 x 33,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč