109. Historická fotografie

zaskleno, paspartováno, rámováno
Šířka: 24 cm, výška: 17 cm, rámování: 29,5 x 33,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč