148. Povoz
Autor: Jaroslav Polanský
(1909 Herálec - 1970)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 67 cm
Konec dražby: 08.03.2021 23:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč