173. Krajina se stromem
Autor: Jaroslav Polanský
(1909 Herálec - 1970)
signováno v pravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 49,5 x 65
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč