Vesnice na Vysočině

Autor: Jaroslav Polanský
(1909 Herálec - 1970)

Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 82 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč