Zimní potok

Autor: Jaroslav Polanský
(1909 Herálec - 1970)

signováno vlevo dole, rámováno v řezaném rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 64

Konec dražby: 20.07.2021 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč