Zátiší s citróny

Autor: Jaroslav Polanský
(1909 Herálec - 1970)

Signováno vpravo dole, rámováno v zlaceném blondel rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 29 cm, výška: 23 cm, rámování: 38,5 x 45 cm

Konec dražby: 01.03.2021 20:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč