95. Vysoký les

Autor: Jaroslav Polanský
(1909 Herálec - 1970)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 42,5 x 53 cm

Konec dražby: 25.09.2017 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč