157. Zátiší s ovocem
Autor: Jaroslav Zamazal
(.)
signováno vpravo dole, rám lehce poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 73 cm
Konec dražby: 20.06.2019 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč