23. U Žďáru

Autor: Václav F. Ulšmíd
(1903 Praha - 1985)

autorský štítek na reverzu, zaskleno, zarámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1952
Šířka: 49,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 65
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.02.2023 19:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč