U Klecan
Autor: Václav F. Ulšmíd
(1903 Praha - 1985)
signováno, datováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno v původním blondelovém rámu
Technika: olej na malířské desce, datace: 1953
Šířka: 68,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 65,5 x 85
Konec dražby: 09.11.2023 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 500 Kč