112. Dirigent V. Šak
Autor: Čeněk Kvíčala
(1890 Praha - 1956 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, na spodní hraně skvrny
Technika: kresba na kartonu, datace: 1920
Šířka: 25 cm, výška: 39 cm, rámování: 40 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč