1. Prodavač zeleniny II. - Velký formát

Autor: Pieter Cornelisz van Slingelandt
(1640 Leiden - 1691 Nizozemí)

Přisouzeno autorovi, dříve rentoilováno. Bohatý blondelový pozdější rám zlacený plátkovým zlatem. Konzultováno s Doc. PhDr. Marií Mžikovou, Csc.
Technika: olej na plátně
Šířka: 115 cm, výška: 78 cm, rámování: 98,5 x 137 cm

Konec dražby: 21.06.2021 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč