165. Konvolut grafik - 12 kusů
Autor: František Bílkovský
(1909 Mrákotín - 1998 Brno)
signováno vpravo dole, konvolut - 12 kusů
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 30. léta 20. století
Šířka: 12 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 19.07.2021 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč