Kotulanová - Květiny
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 57 cm, rámování: 61 x 40 cm
Konec dražby: 19.09.2023 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč