185. Rokoková hra
Autor: Lucio Rossi
(1846 - 1913)
signováno vpravo dole, datováno 1904, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1904
Šířka: 37,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 49 x 45 cm
Konec dražby: 05.12.2017 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 950 Kč