Rokoková koketa

Autor: Lucio Rossi
(1846 - 1913)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 27 cm, výška: 38 cm, rámování: 56 x 45 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč